W dniu 17.12.2025 o 17.00 w Spółdzielczym Domu Kultury w Stalowej Woli odbył się występ świąteczny w wykonaniu podopiecznych Świetlicy ,,Tęcza’’ oraz Filii placówki.
Swoją obecnością zaszczycili nas Pani Monika Pachacz- Świderska Zastępca Prezydenta Miasta Stalowa Wola, Naczelnik Wydziału Edukacji i Zdrowia Pani Magdalena Wrońska - Bulec, Przewodniczący Komisji Rodziny, Opieki Społecznej i Zdrowia Aleksander Kapuściński, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Społecznej Pan Piotr Pierścionek, Zastępca Dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Barbara Dul, Kierownik Sekcji Analityczno Rozliczeniowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Anna Sarzyńska - Więcław oraz rodzice naszych wychowanków. W tym roku nasi wychowankowie wzięli udział w przestawieniu jasełkowym łączącym tradycyjne postacie z elementami zabawy, piosenek i wierszy pt.,, Betlejemska dobranocka,, mającego na celu wprowadzenie w świąteczny nastrój i naukę tradycji bożonarodzeniowych.
Serdeczne podziękowanie składamy rodzicom za przygotowanie słodkości i przekąsek oraz wolontariuszce Magdalenie Stój, która przygotowała dzieci do występu tanecznego. Dziękujemy dyrekcji oraz pracownikom Spółdzielczego Domu Kultury w Stalowej Woli za wsparcie naszego spotkania. Ogromne podziękowania za wspaniałe zdjęcia wykonane przez tatę naszej wychowanki.
Zapraszamy do galerii na fotorelację z wydarzenia.